Kontakt

Blog

Jaki powinien być pokój w ośrodku wczasowym?


Wiele osób decydujących się na np. wczasy nad morzem i rezerwację pokoju w ośrodku wypoczynkowym obawia się, czy standard wybranego pokoju będzie odpowiadał ich konkretnym potrzebom i preferencjom. Zwykle już przy rezerwacji można sprawdzić metraż pokoju oraz elementy jego wyposażenia, a także dokładną lokalizację samego ośrodka. Na co jeszcze warto zwrócić uwagę przy rezerwacji noclegów?

Czytaj dalej


Turnusy rehabilitacyjne nad morzem - dla kogo?


Dla osób cierpiących na mniej lub bardziej poważne dolegliwości zdrowotne rehabilitacja jest często jednym z podstawowych środków poprawy stanu swojego zdrowia. Jedną z jej form są organizowane przez różne ośrodki turnusy rehabilitacyjne. Takie turnusy stanowią połączenie, prowadzonej z wykorzystaniem różnych, metod aktywnej rehabilitacji z wypoczynkiem. Dlatego nie powinna dziwić organizacja turnusów rehabilitacyjnych nad morzem lub w górach, gdyż tam warunki do wypoczynku są szczególnie sprzyjające.

Czytaj dalej


Jak wybrać dobre miejsce na weekend nad morzem?


Weekendowe wypady w ładne miejsca cieszą się dużym zainteresowaniem Polaków.Czytaj dalej


Wczasy nad morzem - Pobierowo


Jeśli poszukują Państwo miejsca nad polskim morzem, gdzie są piękne, piaszczyste plaże oraz odpowiednio przygotowana infrastruktura turystyczna, Pobierowo będzie doskonałym wyborem. Jest to bardzo malownicza miejscowość wypoczynkowa, znajdująca się w gminie Rewal, w województwie zachodniopomorskim. Atutem Pobierowa, poza wspomnianymi plażami, są również idealne do spacerowania lasy sosnowe.

Czytaj dalej


Jak wybrać dobry ośrodek SPA?


Już od co najmniej kilku lat wyjazdy do Spa cieszą się dużą popularnością. Pobyt w takim ośrodku to doskonały sposób na to, by zregenerować siły oraz zadbać o piękny wygląd. Bogaty wybór zabiegów dostępnych w ośrodkach spa uwzględnia różne potrzeby i preferencji gości. Jeśli poza strefą Wellness&Spa jest również basen, można w takim obiekcie spędzić wiele dni rozkoszując się błogim wypoczynkiem i korzystając z bogatej oferty ekskluzywnych kuracji upiększających.

Czytaj dalej


Wczasy nad morzem - o czym nie można zapomnieć organizując wyjazd?


Wakacje nad polskim morzem wybiera co roku wielu z nas. Nad Bałtykiem działają liczne kurorty i ośrodki wypoczynkowe z dobrze rozbudowaną infrastrukturą dla turystów. Uwzględniają one różne oczekiwania przyjezdnych np. co do odległości od plaży, dostępności obiektu dla zwierząt, serwowanego na miejscu wyżywienia czy obecności basenu i strefy Spa. Kiedy już wybierzemy ośrodek dla siebie, pozostaje pytanie, jak dobrze przygotować się do wyjazdu i o czym nie zapomnieć?

Czytaj dalej


pokoje apartamenty