ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

Gabinet kosmetyczny

Dermalogica wyborem ekspertów

Najlepszą rekomendacją jakości i nieustannie rosnącej popularności naszych produktów są zdobyte wyróżnienia i niezliczone ilości nagród konsumenckich na całym świecie, które cieszą tym bardziej, że podkreślają zaufanie samych konsumentów, bez którego trudno o sukces marki.

Nasze produkowane w USA preparaty są wykorzystywane i polecane przez najlepszych specjalistów w branży, Instytut Medycyny Estetycznej i Ośrodki SPA a także najlepsze Kliniki Piękna i Gabinety kosmetyczne. Dermalogica jest również ulubieńcem gwiazd Hollywood, topowych makijażystów i dziennikarzy działów urody luksusowych magazynów prasy kobiecej na całym świecie.

ZABIEG NAWILŻAJĄCO ODŻYWCZY (60 min)

Profesjonalna terapia przeznaczona dla skóry odwodnionej. Przywraca naturalny poziom nawilżenia. Zabieg wspaniale sprawdzi się po ekspozycji na słońcu.

*wzbogacony - 250zł (80 min)

Dzięki urządzeniom wykorzystanym w czasie zabiegu uzyskujemy spektakularny efekt. Zabieg jest zindywidualizowany do potrzeb skóry.
220 zł

ZABIEG AGE smart

Zabieg przeciwzmarszczkowy redukuje oznaki starzenia, przywraca jędrność skórze oraz młodzieńczy wygląd. Specjalnie wyselekcjonowane aktywne składniki przyczyniają się do wzmożonej produkcji kolagenu oraz elastyny.

*wzbogacony - 290zł (90 min)
240 zł

ZABIEG REGENERUJĄCY (60 min)

Idealny dla skóry osłabionej wpływem negatywnych czynników środowiskowych. Zastosowanie humektantów- substancji gwarantujących trwałe nawilżenie skóry.
Zapewnia natychmiastową regenerację oraz witalność skórze.

*wzbogacony - 250zł (90 min)
220 zł

ZABIEG MULTIVITAMINOWY (60 min)

Intensywna terapia złuszczająca projektowana indywidualnie pod kątem wymagań skóry. Bogactwo witamin oraz ekstraktów roślinnych - koi zapewniając skórze zdrowy wygląd.

*wzbogacony - 300zł (80 min)
240 zł

ZABIEG MEDIbac (60 min)

Terapia zaprojektowana pod kątem pielęgnacji i leczenia skóry osób dorosłych jak i młodzieży z trądzikiem pospolitym. Produkty z serii MEDIbac zawierają unikalną kompozycję substancji aktywnych do skutecznej walki z trądzikiem.

*wzbogacony - 240zł (80 min)
190 zł

ZABIEG KOJĄCO-OCHRONNY (60 min)

Intensywna kuracja łagodząca dla skóry wrażliwej, skłonnej do zaczerwienienia i teleangiektazji. Zabieg działa uzdrawiająco, przynosi ulgę, pozostawiając skórę gładką i przyjemnie nawilżoną.

*wzbogacony - 230zł (70 min)
190 zł

ZABIEGI MOŻEMY POŁĄCZYĆ Z APARATURĄ DERMALOGICA:

mikrodermabrazja wodna + 50zł
światło LED + 30zł

Dofinansowanie UE