Blog
Pobierowo

Wczasy w Pobierowie – niezapomniany weekend nad morzem

Niezapomniany weekend nad morzem

Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i wszechobecnego pośpiechu, choć na krótką chwilę? A może planujesz zrobić niespodziankę swojej drugiej połówce i zabrać ją na weekend nad morzem, aby uczcić w ten sposób jakąś wyjątkową dla Was datę? Zarezerwuj apartament w Grand Laola Spa i ciesz się wszystkimi atrakcjami, jakie będą do Twojej dyspozycji. 

Możesz bez przeszkód korzystać z basenu, SPA, gabinetu piękności czy wypożyczalni rowerów. Najmłodszych zapraszamy do kącika zabaw dla dzieci, w którym każdy z małych gości znajdzie coś dla siebie. Spędzając weekend nad morzem, z pewnością będziesz chciał skorzystać z uroków piaszczystych plaż o wysokim stopniu czystości, lasów sosnowych oraz romantycznych klifów, jakie znajdują się w pobliżu naszych apartamentów. Jeśli cenisz sobie bezpośredni kontakt z naturą, to znalazłeś najlepsze do tego celu miejsce w województwie zachodniopomorskim. A po całym dniu niezapomnianych wrażeń zjesz smaczny posiłek w naszej restauracji i odpoczniesz w komfortowym, doskonale wyposażonym apartamencie. Czego chcieć więcej!? Zapraszamy! 

 

Miejsca i atrakcje w Pobierowie i okolicach:

Latarnia morska z 1866r. w Niechorzu,

muzeum rybołówstwa w Niechorzu,

kamieniczki rybackie z XVIII i XIX wieku w Niechorzu,

stacja kolejki wąskotorowej w Niechorzu,

Amfiteatr w Rewalu,

jezioro Liwia Łuża będące rezerwatem ptaków,

wesołe miasteczko z kolorowymi karuzelami dla dzieci w Niechorzu,

ruiny kościoła wzniesionego w XV wieku w Trzęsaczu,

XII-wieczną katedrę z barakowymi organami, miejsce corocznych Międzynarodowych Festiwali Muzyki Organowej w Kamieniu Pomorskim,

inne atrakcje Pomorza Zachodniego.

 

Pozostałe atrakcje Pobierowa i okolic

 

Jak dojechać do Pobierowa?

PKS (przystanek Pobierowo) - bezpośrednie połączenia z Kołobrzegiem, Szczecinem, Poznaniem, Koszalinem, Kamieniem Pomorskim, Świnoujściem.

PKP (dworzec Kołobrzeg) - bezpośrednie połączenia z Warszawą, Poznaniem i Wrocławiem.

 

Szlaki turystyczne i rowerowe w Pobierowie

Szlaki turystyczne piesze i rowerowe w Pobierowie

Myśląc o weekendzie bądź wczasach nad morzem, warto rozważyć aktywny wypoczynek. W Pobierowie dostępne są dwa szlaki turystyczne (Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego, Szlak Pobrzeża Rewalskiego) oraz dwa rowerowe (Letniskowy Szlak Pobierowa, Zachodni Szlak Łącznikowy). Amatorzy spacerów lub jazdy na rowerze znajdą tu rewelacyjne warunki. Dodatkowo przez Pobierowo biegnie również trasa Nadmorskiego Szlaku Rowerowego będącego częścią projektu EuroVelo. Doskonałym dopełnieniem wysiłku fizycznego jest skorzystanie ze strefy SPA & welness  w Grand Laola SPA. W Pobierowie jest wiele ośrodków wczasowych, ale to my wyznaczamy standardy jakości. Zabierz swoich bliskich na niezapomniane, aktywne wczasy nad morzem!