Blog

Resort Laola

Resort Laola

Wyborna kuchnia

Bogata i różnorodna oferta menu, w tym restauracja a la carte.

Wyborna kuchnia

Bowling

Bowling

Nowoczesne pokoje

Nowoczesne pokoje

Stylowe Apartamenty

Stylowe Apartamenty

Kompleks SPA

Kompleks SPA

Ograniczenia w działalności hotelu od dnia 01.12.2021

Drodzy Goście,

Od 01.12.2021 obowiązują określone ograniczenia w działalności hotelu.

Skrócony wykaz aktualnych zasad znajduje się na stronie https://www.gov.pl/web/koronawirus/aktualne-zasady-i-ograniczenia.

Rozporządzenie Rady Ministrów z dnia 29 listopada 2021 r. zmieniające rozporządzenie w sprawie ustanowienia określonych ograniczeń, nakazów i zakazów w związku z wystąpieniem stanu epidemii 

W związku z powyższym, od 01.12.2021, w sytuacji, gdy obłożenie pokoi hotelowych przez Gości niezaszczepionych przekroczy 50% obłożenia pokoi, Hotel zastrzega sobie prawo do przyjmowania i potwierdzania rezerwacji wyłącznie osobom zaszczepionym.

Hotel zastrzega sobie również prawo do sprawdzania "paszportów Covidowych" czyli stanu zaszczepienia gości w naszym obiekcie.

W hotelu panuje nakaz zakrywania ust i nosa we wszystkich częściach wspólnych takich jak: hol, recepcja, restauracja, kręgielnia, strefa spa i rekreacji, korytarze itd., jednoczeście hotel zastrzega sobie prawo do wypraszania gości, którzy nie będą stosować się do zaleceń. Dodatkowo obiekt nakłada obowiązek przestrzegania limitów ilościowych w wyznaczonych miejscach zgodnie z informacją przedstawioną na wejściu np. basenie, siłownia. 

 

Aby zobaczyć  obowiązujące Procedury Bezpieczeństwa Koronawirus COVID-19- Grand Laola SPA klikni