ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

Obiekt

Grand Laola Spa to kompleksowo wyposażony obiekt wypoczynkowy. Zapewniamy wyjątkowe noclegi nad morzem.

Do dyspozycji gości przygotowaliśmy pokoje dwu i jednoosobowe z łazienką o wielkości 19 m2, wyposażone w tv sat, chłodziarkę, suszarkę oraz sprzęt plażowy.

Ponadto posiadamy również specjalne pokoje Deluxe. W ofercie mamy dwa rodzaje takich pokoi. Pokoje jednoosobowe 18 m2 oraz większe pokoje, w których może zamieszkać od dwóch do czterech osób. Wybór opcji numer jeden gwarantuje samodzielne pomieszczenie o łącznej powierzchni 36m² składające sie z pokoju i łazienki. Druga opcja, czyli pokój przeznaczony dla 2-4 osób, zapewnia 39m², podzielonych na pokój dzienny, sypialnię i łazienkę.

Wyposażenie pokoi w wersji Deluxe, składa się z telefonu, sprzętu plażowego, chłodziarka oraz suszarki. Każdy z pokoi posiada dużą, przestronną łazienkę, wyposażoną w kabinę prysznicową, umywalkę, muszle i bidet.

Do dyspozycji naszych gości pozostaje ponadto przestronny hol z kącikiem rekreacyjnym i recepcją. Gwarantuje on niezbędny spokój podczas lektury lub spotkań ze znajomymi. Można w nim również skorzystać z Internetu. Posiadamy ponadto salę konferencyjną na 150 osób. Jest to doskonała przestrzeń do organizacji różnego rodzaju szkoleń.

Na terenie Grand Laola Spa znajduje się również restauracja ,kawiarnia z barem, która zadowoli najbardziej wymagających smakoszy.Zapewniamy pełną obsługę gastronomiczną w postaci śniadań, obiadów i kolacji.

Chcąc umilić naszym gościom wczasy nad morzem, organizujemy wiele atrakcji, takich jak grille, ogniska, tańce czy wieczory muzyczne. Wybór ogranicza jedynie pogoda.

Nasza recepcja udzieli Państwu wszystkich informacji na temat zabiegów rehabilitacji i SPA, bazy noclegowej. Doradzi ponadto, gdzie wypożyczyć najlepszy sprzęt sportowy.

Posiadamy wpis do rejestru Ośrodków Rehabilitacyjnych nr OD/32/0041/13.

Dla lubiących aktywny wypoczynek, do dyspozycji mamy różnego rodzaju boiska i sprzęt sportowy, wypożyczalnię rowerów, minigolf.

Grand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola SpaGrand Laola Spa

Świadczenia dodatkowe:

Opłata klimatyczna - ok. 2,00 zł za osobę za dobę,

Opłata klimatyczna dzieci i renciści - ok. 2,00 zł za osobę za dobę,

Parking strzeżony 24h/dobę -  15 zł/doba,

Wypożyczenie roweru - 6zł/1h,

Minigolf 10 zł/ 1 gra,

Sauna na wyłączność 60 zł/1h/od osoby (dodatkowa usługa poza kompleksem basenowym, w którym znajdują się: basen, sauna sucha, sauna mokra, jacuzzi solankowe, jacuzzi)

Jacuzzi na wyłączność - 130zł/osoba/godzina (dodatkowa usługa poza kompleksem basenowym, w którym znajdują się: basen, sauna sucha, sauna mokra, jacuzzi solankowe, jacuzzi)

Dopłata do jednej doby - 50 zł osoba

Wypożyczenie ręcznika na basen 5 zł na pobyt

Wypożyczenie szlafroka na basen 10 zł na pobyt 

W przypadku (więcej niż jedno dziecko do 3,9 lat) dopłata 200 zł /1-7 dni

Wypożyczenie TV doba-1 zł,

Internet Wi-Fi - bezpłatny

Opłata za psa (tylko małe max 10 kg - pokoje Standard) - 100 zł/1-7 dni.

Promocje w Laola

Promocje w LaOla:

Sprawdź nasze najnowsze, atrakcyjne propozycje.

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP II

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP II

Dofinansowanie UE