ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

Ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie

Grand Laola Spa – o obiekcie:

Grand Laola Spa – ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie od wielu lat zapewnia swoim gościom wyjątkowe noclegi nad morzem. Do Państwa dyspozycji oddajemy komfortowe dwu- i trzypokojowe pokoje z łazienką o wielkości dziewiętnastu metrów kwadratowych, wyposażone w telewizję satelitarną, lodówkę, suszarkę oraz różnorodny sprzęt plażowy.

Ponadto w naszej ofercie znajdą Państwo również pokoje utrzymane w standardzie Deluxe. Posiadamy ich dwa rodzaje: pokoje jednoosobowe oraz większe, w których spokojnie może zamieszkać od dwóch do czterech osób. Ci z Państwa, którzy zdecydują się na opcję numer jeden otrzymają do swojej dyspozycji samodzielne pomieszczenie o wielkości dwudziestu metrów kwadratowych, składające się z pokoju i łazienki. Osoby decydujące się na opcję numer dwa, dostaną od nas pomieszczenie o powierzchni trzydziestu dziewięciu metrów kwadratowych, podzielone na pokój dzienny, sypialnię i łazienkę lub pokój i łazienkę.

Na wyposażenie pokojów Deluxe składają się: telefon, łącze do internetu, sprzęt plażowy, lodówki i suszarki. Ponadto każdy z pokoi posiada przestronną łazienkę wyposażoną w kabinę prysznicową, muszlę, bidet i umywalkę.

Do dyspozycji naszych gości oddajemy również przestronny hol z kącikiem rekreacyjnym. Dzięki niemu będą mogli Państwu w spokoju oddać się ulubionej lekturze lub spotkać się z przyjaciółmi. Oczywiście można w nim również skorzystać z internetu. Posiadamy także salę konferencyjną, która jest w stanie pomieścić nawet do 150 osób.

Grand Laola Spa – ośrodek wczasowy w Pobierowie posiada również restauracje, w której goście mogą skosztować przepysznych domowych ciast. Ponadto zapewniamy również pełną obsługę gastronomiczną w postaci zestawów śniadaniowych i obiadokolacji.

Chcemy, aby odwiedzający nas goście świetnie się u nas bawili, dlatego organizujemy dla nich grille, ogniska, tańce i wieczory muzyczne. Jedyne co ogranicza wybór, to panująca za oknem pogoda. Do Państwa dyspozycji oddajemy również nowoczesne SPA, w którym poza zabiegami na twarz i ciało oferujemy również zabiegi rehabilitacyjne.

Nasze SPA w Pobierowie oferuje również turnusy rehabilitacyjne nad morzem.

Zachęcamy również do zapoznania się z naszą ofertą apartamentów w Pobierowie na sprzedaż!

Promocje w Laola

Promocje w LaOla:

Sprawdź nasze najnowsze, atrakcyjne propozycje.

Apartamenty nad morzem na sprzedaż

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP II

APARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP IIAPARTAMENTY NA SPRZEDAŻ - ETAP II

Dofinansowanie UE