ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

Pobierowo

Jeśli planują Państwo spędzać wczasy nad morzem, to warto abyście odwiedzili Pobierowo. Jest to malownicza miejscowość położona w województwie zachodniopomorskim. Okolica tonie w urokliwym lesie sosnowo-świerkowym. Największą akacją są jednak z pewnością szerokie piaszczyste plaże, które są doskonałym miejscem dla entuzjastów kąpieli słonecznych. Rozczarowani nie będą też miłośnicy pływania w morzu, czeka na nich bowiem krystalicznie czysta woda.

To co stanowi o wyjątkowości Pobierowa to mikrokilmiat. Unikalna aura tego miejsca zapewnia relaks i odprężenie osobom cierpiącym na nerwice oraz wyczerpanie fizyczne i psychiczne. Specyficzne właściwości atmosferyczne tego miejsca, a szczególnie powietrze nasycone związkami jodu i magnezu, wspomagają leczenie wielu schorzeń m.in. tarczycy, układu oddechowego oraz układu krążenia. Dlatego też Pobierowo obierają sobie często za cel organizatorzy turnusów rehabilitacyjnych nad morzem.

Pobierowo to jednak coś więcej niż plaża oraz piękne lasy. Jeśli przyjeżdżacie tutaj na wczasy nad morzem, nie musicie martwić się o nocleg. Znajdują się tu liczne ośrodki wypoczynkowe i apartamenty do wynajęcia. Miejscowość posiada również doskonale rozwinięte usługi gastronomiczne, są tu liczne bary, restauracje i kafejki. Dlatego wczasy w Pobierowie to doskonałe rozwiązanie dla osób pragnących spokoju i wyciszenia. Jednak świetnie odnajdą się tu również osoby szukające zarówno morskiego, jak i „niemorskiego” szaleństwa.

wczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzem

Miejsca i atrakcje w Pobierowie i okolicach:

Latarnia morska z 1866r. w Niechorzu,

muzeum rybołówstwa w Niechorzu,

kamieniczki rybackie z XVIII i XIX wieku w Niechorzu,

stacja kolejki wąskotorowej w Niechorzu,

Amfiteatr w Rewalu,

Kliknij, aby sprawdzić więcej informacji o atrakcjach Pobierowa i okolic

Jak dojechać do Pobierowa?

Pobierowo - lokalizacja

Opinie o Laola, Pobierowo

"Polecam, pachnący swierkami Vital Spa Laola

Jeżeli cenisz ciszę i lubisz dużo spacerować, to to jest miejsce dla Ciebie."

Elwira K, Mikołów

Dofinansowanie UE