ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

Weekend nad morzem w zachodniopomorskim?

Tak! ale tylko w Pobierowie!

Chcieliby Państwo spędzić wakacje lub chociaż weekend nad morzem w zachodniopomorskim? Jeżeli tak, to zapraszamy do Pobierowa! Ta malownicza miejscowość, otoczona lasami sosnowo-świerkowymi, od lat zdobywa serca turystów z całej Polski i nie tylko! Do największych atrakcji Pobierowa zaliczyć należy szerokie piaszczyste plaże, które z pewnością przypadną do gustu entuzjastom kąpieli słonecznych.

Za wyjątkowość Pobierowa odpowiada przede wszystkim jego mikroklimat. Unikalna aura miejsca pozwala zrelaksować się i odprężyć przede wszystkim osobom chorującym na nerwice oraz wyczerpanie psychiczne i fizyczne. Ponadto specyficzne właściwości atmosferyczne tego miejsca, a w szczególności nasycone jodem i magnesem powietrze, wspomagają leczenie wielu schorzeń, m.in.: tarczycy, układu krążenia oraz układu oddechowego. Wszystkie te elementy sprawiają, że w Pobierowie bardzo często organizuje się turnusy rehabilitacyjne nad morzem.

Warto jednak zaznaczyć, że Pobierowo to nie tylko piękna plaża i lasy. Jeżeli przyjadą Państwo tutaj na wczasy nad morzem, to nie muszą się Państwo martwić o nocleg. Znajdują się tu liczne ośrodki wypoczynkowe i apartamenty do wynajęcia. Miejscowość posiada również doskonale rozwiniętą sieć usług gastronomicznych; mieszczą się tu różnorodne bary, restauracje i kafejki.

Wczasy w Pobierowie, to idealna propozycja dla osób szukających spokoju i wyciszenia. Ale proszę się nie martwić – Pobierowo nie zawiedzie też osób, które kochają szaleństwo (i to nie tylko to wodne)!

wczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzemwczasy nad morzem

Miejsca i atrakcje w Pobierowie i okolicach:

Latarnia morska z 1866r. w Niechorzu,

muzeum rybołówstwa w Niechorzu,

kamieniczki rybackie z XVIII i XIX wieku w Niechorzu,

stacja kolejki wąskotorowej w Niechorzu,

Amfiteatr w Rewalu,

Kliknij, aby sprawdzić więcej informacji o atrakcjach Pobierowa i okolic

Jak dojechać do Pobierowa?

Pobierowo - lokalizacja

Opinie o Laola, Pobierowo

"Polecam, pachnący swierkami Vital Spa Laola

Jeżeli cenisz ciszę i lubisz dużo spacerować, to to jest miejsce dla Ciebie."

Elwira K, Mikołów

Dofinansowanie UE