ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

SPA w Pobierowie

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty naszego nowoczesnego SPA. Dzięki niemu będą mogli Państwo nie tylko zrelaksować się i wypocząć, ale również zregenerować siły. Niezwykle bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych i SPA, powinna zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego jeżeli planują Państwo wczasy w Pobierowie, to nasz ośrodek z pewnością spełni Wasze oczekiwania!

Grand Laola Spa – ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie posiada nowoczesną kapsułę SPA NEOQI DREAM. Jest ona specjalnym urządzeniem służącym do wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Poza tym, że urządzenie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, przestronnym wnętrzem i szerokim zakresem posiadanych funkcji, to dodatkowo odznacza się również intrygującym przyciągającym wzrok designem. Ponadto kapsuła pozwala na wykorzystanie różnorodnych preparatów kosmetycznych takich jak np. algi czy błoto.

Dodatkowo w ofercie naszego SPA w Pobierowie znajdą Państwo również ofertę turnusów rehabilitacyjnych nad morzem. Gwarantujemy, że z nami słowo „rehabilitacja” nabiera nowego znaczenia!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszego obiektu z basenem Grand Laola SPA, to zachęcamy do kontaktu! Pamiętajcie – jeżeli planujecie wczasy w Pobierowie, to wybór naszego ośrodka wczasowego z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem!


Zabiegi na ciało:

PRZYJEMNE ROZLUŹNIENIE

Peeling kremowy całego ciała. Oczyszcza, wygładza i delikatnie odnawia naskórek, stymuluje proces odnowy komórkowej. Zabieg niezwykle przyjemny i pozostawiający na ciele zmysłowy zapach.

• Czas trwania 30 min, 100 zł.

SLIM FIT

Terapia wyszczuplająca na bazie kawy, wspomagająca redukcję cellulitu, usprawniająca mikrokrążenie, stymuluje spalanie tkanki tłuszczowej, ciało staje się oczyszczone i ujędrnione.

• Czas trwania 70 min, 180 zł.

KOZIE MLEKO

Zabieg odżywczo - nawilżający, kozie mleko dostarcza bogactwa składników odżywczych i witamin, ekstrakt z perły chroni i regeneruje. Terapia niweluje podrażnienia, koi przesuszoną skórę i zapewnia jej komfort oraz nawilżenie. Zabieg może być także stosowany jako S.O.S. dla poparzonej słońcem skóry. Skóra pozostaje zregenerowana, rozjaśniona, widocznie odmłodzona i nieskazitelnie gładka.

• Czas trwania 70 min, 170 zł.


Strefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & Spa

Masaże:

Masaż klasyczny

Wpływa na poprawę ukrwienia mięśni, obniżenie ich napięcia oraz całościową poprawę samopoczucia. Jest to odmiana masażu likwidująca zaburzenia i dolegliwości narządów ruchu (w obrębie mięśni, stawów obwodowych i kręgosłupa). Masaż wykonuje się częściowo bądź na całym ciele.

• 15 min, 40 zł.
• 25 min, 80 zł.
• 55 min, 140 zł.

Masaż relaksacyjny

Znosi napięcia mięśniowo-nerwowe i psychiczne, prowadzi do uzyskania pełnego rozluźnienia i odprężenia. Przyspiesza regenerację organizmu i osiągnięcie równowagi psychofizycznej. Masaż wykonuje się częściowo bądź na całym ciele.

• 25 min, 80 zł,
• 55 min, 140 zł
.

Masaż tkanek głębokich

Masaż wyjątkowo skuteczny w przypadku przewlekłych napięć. Doskonały w bólach kręgosłupa, bólach karku, pomaga rozluźnić obolałe i spięte mięśnie.

• 20 min, 60 zł
• 30 min, 80 zł
• 55min, 150 zł
.

Masaż Lomi Lomi

Masaż o działaniu leczniczym, terapeutycznym, relaksującym. Wykonywany przede wszystkim przedramionami, wyjątkowo harmonijny, powodujący głęboki relaks. W języku hawajskim "lomi-lomi" znaczy "naciskanie, ugniatanie, pocieranie, praca nad stroną zewnętrzną i wnętrzem".

• 50 min, 150 zł.

Masaż ajurwedyjski Abhyanga

To kompleksowa terapia ciała, obejmująca m.in. refleksoteryczny masaż głowy i twarzy oraz refleksoterapię stóp i dłoni, jest to masaż indyjski - odżywia ciało, przedłuża życie, zapewnia dobry sen, poprawia wygląd skóry, poprawia wzrok i kondycję fizyczną,stosowany przy leczeniu wielu chorób.

• 55 min, 160 zł.

Masaż ciepłą czekoladą

To prawdziwa symfonia ukojenia zmysłów. Odżywczo – regeneracyjna technika dedykowana jest wszystkim tym, którzy poszukują ukojenia, relaksu i połączenia wyciszającego spokoju z uzdrawiającymi właściwościami masażu. Rozgrzewa, przyspiesza wydzielanie endorfin – hormonów szczęścia, rozluźnia, ujędrnia skórę, odżywia ją i poprawia krążenie, wspomaga odchudzanie i redukuje cellulit.

• 30 min, 80 zł
• 70 min, 180 zł
.

Masaż borowinowy

Ma korzystny wpływ na cały nasz organizm. Działa przeciwzapalnie, oczyszczająco i regenerująco. Zawarte w borowinie składniki chemiczne i biologiczne, działają przeciwzapalnie, nawilżająco, łagodząco czy też bakteriostatycznie, zwalczają również wolne rodniki. Zabieg z wykorzystaniem borowiny oczyszcza organizm z toksyn i działa odmładzająco.

• 30 min, 80 zł
• 55 min, 150 zł
.


Masaże mechaniczne

CERAGEM

Jest to automatyczne urządzenie lecznicze do termicznego masażu kręgosłupa, które łączy w sobie niekonwencjonalne metody lecznicze takie jak: akupresura, chiropraktyka, moksoterapia, promieniowanie podczerwone. Ciepło promieniowania podczerwonego przenika do mięśni i stawów kończyn dolnych łagodząc tym samym bóle stawów spowodowane nieustannym naciskiem wywieranym podczas chodzenia, stania oraz uprawiania ćwiczeń. Zabieg ten poprawia krążenie krwi, działa przeciwbólowo, rozluźnienia napięte i bolące mięśnie pleców, zmniejsza dolegliwości bólowe kręgosłupa, wzmacnia system odpornościowy, zmniejsza uczucie zmęczenia, działa relaksująco, antystresowo.

• Czas trwania masażu 40 min, cena 30 zł.

AQUAVIBRON

Masaż wibracyjny Aquavibron - jest to masaż leczniczy wykonywany aparatem z drgającą membraną. Membranę wprowadza w drgania przepływająca pod ciśnieniem przez aparat woda. Działanie aquavibronu i skutek terapeutyczny są podobne do masażu klasycznego, działa leczniczo dla ciała ale także poprawia samopoczucie i odpręża.

• Czas trwania 10 min, cena 35 zł.


Zabiegi SPAZabiegi SPAZabiegi SPA

Fizykoterapia

To jedna z metod fizjoterapii wykorzystującą do leczenia bodźce fizykalne, takie jak: prąd elektryczny, ciepło i zimno, światło, ultradźwięki, pola magnetyczne. Fizykoterapię stosujemy jako leczenie uzupełniające lub jako podstawową formę leczenia. Można ją stosować, kiedy zawiodły inne formy leczenia, a istnieją wskazania do leczenia fizykoterapią. Metoda ta może być także łączona z terapią lekami.

Elektroterapia

Stosuje różnego rodzaju prądy, w celu złagodzenia bólu, poprawy ukrwienia tkanek, szybszego wchłaniania obrzęków, wzmocnienia mięśni.

• Prąd galwaniczny – to zabieg elektroleczniczy, polegający na przepływie prądu stałego w tankach między dwoma elektrodami. Zabieg powoduje zwiększenie ukrwienia, zwiększenie pobudliwości układu nerwowo- mięśniowego, zmniejszenie napięcia mięśni, zmniejszenie obrzęku, przyspieszenie procesu gojenia się ran, stymulację rozrostu kości i łagodzenie bólu. Cena 12 zł.

• Jonoforeza – zabieg polegający na wprowadzeniu do tkanek siłami pola elektrycznego jonów różnego rodzaju leków. Cena 15 zł.

• Prąd diadynamiczny – działa przeciwbólowo, wywołuje przekrwienie tkanek. Cena 12 zł.

• Prądy interferencyjne - Nemec – to prądy średniej częstotliwości modulowane w amplitudzie z małą częstotliwością, mające wpływ przeciwbólowy, pobudzające do skurczu, usprawniające krążenie obwodowe, usprawniające procesy odżywcze tkanek i ich metabolizm. Cena 12 zł.

• Prąd TENS – przezskórna stymulacja nerwów – metoda stosowana w leczeniu przewlekłych dolegliwości bólowych, jak i w ostrym stanie choroby; tłumi doznania bólowe poprzez uwalnianie endogennych substancji przeciwbólowych, stosuje się w leczeniu bólów pooperacyjnych, pourazowych i w onkologii. Cena 12 zł.

• Elektrostymulacja mięśni i nerwów, m.in.: Prądy Kotza – tzw. rosyjska stymulacja mięśni stosowana na mięśnie szkieletowe, prawidłowo unerwione, osłabione z powodu unieruchomienia jest to metoda skuteczna, bezbolesna, dobrze tolerowana przez pacjentów. Cena 12 zł.

• Prąd Traberta – działanie przeciwbólowe, zmniejszające napięcie mięśni, wywołujące przekrwienie tkanek. Cena 12 zł.

Ultradźwięki

To drgania mechaniczne o częstotliwości przekraczającej granice słyszalności ucha ludzkiego.Dzięki mechanicznemu oddziaływaniu wykonują "głęboki mikro-masaż tkanki", a ich działanie biologiczne odgrywa ważną rolę w:
• zmniejszaniu napięcia mięśni,
• działaniu przeciwbólowym,
• powstawaniu związków aktywnych biologicznie,
• rozszerzaniu naczyń krwionośnych,
• hamowaniu procesów zapalnych,
• Przyspieszaniu wchłaniania tkankowego.

Fonoforeza

Polega na wprowadzeniu leku do tkanek za pomocą ultradźwięków.

• Cena 15 zł.


Lampa Sollux

Lampa służąca do naświetlań promieniami podczerwonymi.Powoduje przyjemne odczucie ciepła. Stosowane są filtry czerwony i niebieski w zależności od wskazań.

• Cena 12 zł.

Lampa Solaris

Terapia Światłem Spolaryzowanym w sposób naturalny wzmacnia zdolności regeneracyjne organizmu, tym samym pomaga organizmowi wyzwolić jego własny potencjał leczenia.

poprawa mikro krążenia,

harmonizacja procesów przemiany materii,

wzmacnianie systemu obronny organizmu,

stymulowanie procesu regeneracji i naprawy w całym organizmie,

wspomaganie gojenia się ran,

łagodzenie bólu lub zmniejszenie jego natężenia.

• Cena 12 zł.

Terapuls

To impulsowe pole elektromagnetyczne o wielkiej częstotliwości. Działanie terapeutyczne tego impulsowego pola polega na dostarczeniu do organizmu energii o bardzo dużej częstotliwości, przy bardzo krótkim czasie oddziaływania i długiej przerwie następującej po każdym impulsie. Pole to nie wytwarza ciepła, lecz działa na potencjał błon komórkowych, co daje w efekcie zmianę właściwości fizykochemicznych tkanek, zabieg działa przeciwzapalnie, przeciwbólowo a także zapobiega powstawaniu obrzęków.

• Cena 15 zł.


Dofinansowanie UE