ul. Grunwaldzka 10, 72-346 Pobierowo

informacja@laola.pl

+48 91 386 41 75

animacja
Spa, Pobierowo

SPA w Pobierowie

Turnusy rehabilitacyjne nad morzem

Serdecznie zachęcamy wszystkich Państwa do skorzystania z oferty naszego nowoczesnego SPA. Dzięki niemu będą mogli Państwo nie tylko zrelaksować się i wypocząć, ale również zregenerować siły. Niezwykle bogata oferta zabiegów rehabilitacyjnych i SPA, powinna zadowolić każdego, nawet najbardziej wymagającego klienta, dlatego jeżeli planują Państwo wczasy w Pobierowie, to nasz ośrodek z pewnością spełni Wasze oczekiwania!

Grand Laola Spa – ośrodek wypoczynkowy w Pobierowie posiada nowoczesną kapsułę SPA NEOQI DREAM. Jest ona specjalnym urządzeniem służącym do wykonywania różnorodnych zabiegów kosmetycznych. Poza tym, że urządzenie charakteryzuje się wysoką funkcjonalnością, przestronnym wnętrzem i szerokim zakresem posiadanych funkcji, to dodatkowo odznacza się również intrygującym przyciągającym wzrok designem. Ponadto kapsuła pozwala na wykorzystanie różnorodnych preparatów kosmetycznych takich jak np. algi czy błoto.

Dodatkowo w ofercie naszego SPA w Pobierowie znajdą Państwo również ofertę turnusów rehabilitacyjnych nad morzem. Gwarantujemy, że z nami słowo „rehabilitacja” nabiera nowego znaczenia!

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące oferty naszego hotelu z basenem Grand Laola SPA, to zachęcamy do kontaktu! Pamiętajcie – jeżeli planujecie wczasy w Pobierowie, to wybór naszego ośrodka wczasowego z pewnością okaże się najlepszym rozwiązaniem!


Zabiegi na Ciało Kapsuła kosmetyczna (ok. 1,5 h):

Terapia czekoladowa (odmładzająco - ujędrniająca)  220 zł
Żurawinowa terapia odmładzająca (nawilżająco - ujędrniająca)  180 zł
Terapia mleczna z liczi (regeneracyjno- nawilżająca)  180 zł
Kofeinowa terapia rozgrzewająca (wyszczuplająco- antycellulitowy)  210 zł
Złota terapia (ujędrniająco - rozświetlająca)  280 zł
Terapia orientalno-korzenna- dla mężczyzn  190 zł
Głęboki relaks (seans dotleniająco- nawilżający)

  50 zł


Masaż stemplami / gorącymi kamieniami – plecy   60 zł
Masaż stemplami / gorącymi kamieniami – całość (tył)   95 zł
Pielęgnacja i nawilżanie stóp (ok. 1h)   60 zł


Polecamy również szereg innych zabiegów:

Strefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & SpaStrefa Wellness & Spa

Dofinansowanie UE