Pobierowo to atrakcyjna nadmorska miejscowość w województwie zachodniopomorskim, która może pochwalić się urodzajnymi kurortami i własnym kąpieliskiem morskim. Choć te okolice przyciągają latem rzesze turystów, jest to miejsce idealne na wypoczynek.

Pobierów zauroczy każdego, ponieważ jest to miejscowość bogata w atrakcje zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. Charakteryzuje się bardzo dobrze rozwiniętym zapleczem noclegowym, przez co jest idealnym kierunkiem na wakacyjny urlop. Dla miłośników spacerów, a także przejażdżek rowerowych również nie braknie zajęć – w Pobierowie znajduje się kilka ścieżek rowerowych, a także pieszych szlaków.

Letniskowy szlak Pobierowa

Letniskowy szlak Pobierowa to ścieżka rowerowa licząca około 5,5 km. Atutem tej trasy jest jej przebieg, ponieważ przecina ulicę Grunwaldzką – główną część Pobierowa, która jest sercem tej miejscowości. Na szlaku mija się wiele ciekawych ulic oraz alejek, a ponadto jedną z najważniejszych atrakcji Pobierowa, czyli kompleks sportowy. To obiekt, na którym znajduje się skatepark oraz wiele boisk i kortów tenisowych. Chcąc przejechać cały szlak rowerowy nie trzeba posiadać własnego roweru, ponieważ można wypożyczyć go z wypożyczalni.

Zegar kwiatowy i Willa Ewy Braun

Zegary słoneczne są ciekawymi obiektami turystycznymi w wielu miastach. Na ulicy Mickiewicza w Pobierowie powstał oryginalny zegar kwiatowy, wyposażony w duże wskazówki. Oprócz aspektów wizualnych wyróżniają go przede wszystkim walory zapachowe, ponieważ tarczę zegara tworzą kwiaty w różnych kolorach.

Willa Ewy Braun to opuszczony i zniszczony budynek na ulicy Grunwaldzkiej w Pobierowie, który przyciąga wielu turystów. Wszystko to za sprawą historii, według której domniemany obiekt letniskowy, zamieszkiwany niegdyś przez żonę Hitlera – Ewę Braun. Obecnie można oglądać go wyłącznie z zewnątrz.

Atrakcyjne apartamenty w Pobierowie

Brak ograniczeń w zwiedzaniu i korzystania z atrakcji turystycznych Pobierowa powinna łączyć się z posiadaniem miejsca noclegowego. Miejscowość ta otoczona lasami i wyróżniająca się bardzo dobrą jakością powietrza jest więc idealnym miejscem na kupno apartamentu w Pobierowie. Mieszkania, które posiadamy w naszej ofercie, znajdują się na nowoczesnym osiedlu w bliskiej odległości od morza i plaży. W tej spokojnej i wypełnionej zielenią okolicy nie brak również obszaru, gdzie można realizować się sportowo – uprawiając nordic walking, jogę lub bieganie. Istnieje także możliwość zakupu miejsca garażowego w podziemnej hali lub posiadania go obok bloku. Mieszkańcy mogą spędzić wolny czas w kręgielni lub udać się na obiad do restauracji – obydwa obiekty znajdują się na tym samym osiedlu i są dla wszystkich wspólne.