Weekendowe wypady poza miasto to popularna forma wypoczynku po całym tygodniu ciężkiej pracy. Bliskie grono przyjaciół świetnie sprawdzi się podczas tego typu wyjazdów, gdyż nikt specjalnie nie musi brać urlopu i zdecydowanie łatwiej zebrać chętnych na podróż. Jeśli zbierzesz już ekipę, pojawia się pytanie, dokąd jechać? Polska oferuje mnóstwo możliwości zarówno na dłuższy urlop, jak i kilkudniowe wypady. Jaki cel podróży warto rozważyć na weekend ze znajomymi?

Nie szukaj daleko

Weekendowy wyjazd nie jest od tego, żeby spędzić pół dnia w samochodzie. Wybierając kierunek, rozejrzyj się wokół miejsca swojego zamieszkania, a z pewnością znajdziesz piękne okolice, do których można się dostać maksymalnie w kilka godzin. Świetnie sprawdzą się tereny zielone, lasy, lokalizacje w pobliżu parków narodowych, jezior, rzek czy też Bałtyk. Wyjazdy na łono natury to świetny sposób, aby się zrelaksować z dala od zgiełku miasta, pooddychać świeżym powietrzem, a także aktywnie spędzić czas z przyjaciółmi. Weekendowy wypad jest także idealną okazją, żeby spróbować lokalnej kuchni.

Odpoczynek i relaks w Pobierowie

Idealnym kierunkiem na weekendowy wyjazd z przyjaciółmi jest nadmorska miejscowość wypoczynkowa w województwie zachodnio-pomorskim, Pobierowo. Położona jest wzdłuż wybrzeża, co daje mnóstwo możliwości do spędzania czasu wspólnie z przyjaciółmi. Spacery piaszczystą plażą wzdłuż Wybrzeża Trzebiatowskiego, kąpiele w Bałtyku, wędrówki po lasach sosnowych, wycieczki rowerowe czy podziwianie zachodów słońca z klifowego brzegu to kilka z wielu atrakcji, które ma do zaoferowania to miasteczko. 

Podczas weekendowego wyjazdu warto wybrać aktywny odpoczynek i relaks. Dlatego też szukając zakwaterowania postaw na komfortowy resort Laola ze strefą SPA & Wellness, gdzie odpowiednio zregenerujesz swój organizm. Zabiegi pielęgnacyjne, masaże, hydroterapia i sauna skutecznie rozluźnią twoje ciało, wyciszą myśli i pozwolą zapomnieć o codziennych obowiązkach. Siłownia i baseny będą natomiast doskonałym miejscem do aktywności ruchowej z przyjaciółmi zwłaszcza wtedy, kiedy pogoda za oknem nie rozpieszcza. Dzięki takiemu wyborowi możesz być pewien, że nic nie zepsuje weekendowego wypadu, gdyż wciąż pozostaje wiele ciekawych opcji na spędzanie czasu, bez opuszczania resortu.