Nowoczesne hotele kojarzą się już nie tylko z komfortowymi apartamentami, ale i całym pakietem udogodnień dla Gości. Wśród nich prestiż obiektu hotelowego podnosi m.in. strefa SPA. W zależności od standardów oferta takich usług może być zróżnicowana. Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do wypoczynku nad morzem, skorzystaj z oferty Resortu Laola w Pobierowie. Na przykładzie naszego kompleksu, dowiesz się, czego można się spodziewać po hotelowym SPA.

Basen, jacuzzi i sauna

Większość hoteli dysponujących strefą Wellness&SPA oferuje Gościom basen oraz jacuzzi. Niektóre obiekty są też wyposażone w sauny. Takich udogodnień nie brakuje i w naszym kompleksie.  W strefie SPA nad morzem w Pobierowie idziemy nawet o krok dalej. Oprócz basenu i jacuzzi zapewniamy dostęp do kilku rodzajów saun, a dodatkowo również tężni solankowej oraz zabiegów rehabilitacyjnych i fizjoterapeutycznych.

Pakiet zabiegów na twarz i ciało

W SPA nie może zabraknąć usług kosmetologów i masażystów. Lista zabiegów, jakie oferują hotele, może być różna, niektóre z nich uznaje się jednak za standardowe. W większości w SPA w hotelach znajdziesz m.in. relaksacyjne masaże. W Resorcie Laola oferujemy np. masaże aromaterapeutyczne, limfatyczne i gorącymi kamieniami. Pakiet uzupełniają hydromasaże, kąpiele ozonowe i kwasowęglowe. Do Twojej dyspozycji pozostaje też solarium.

Poza tym do podstawowych usług, jakie oferują hotelowe SPA, zalicza się zabiegi pielęgnacyjne na twarz i ciało. Goście mogą się decydować np. na zabiegi odżywcze, ujędrniające i oczyszczające. W naszym kompleksie możesz skorzystać m.in. z peelingów całego ciała, terapii wyszczuplających i redukujących widoczność cellulitu, a także nowoczesnych zabiegów pielęgnacyjnych takich jak np. mezoterapia mikroigłowa czy endermologia twarzy.