Wolny weekend nie musi oznaczać biernego wypoczynku na kanapie. Nawet na dwa lub trzy dni da się zorganizować wyjazd pełen wrażeń. Wystarczy wybrać właściwy kierunek i zaplanować kilka atrakcji. Ciekawą destynacją na weekend będzie np. polskie wybrzeże. Wyjazd nad morze to świetne rozwiązanie dla par, grupy znajomych czy też rodzin z dziećmi. Jak zorganizować taki krótki urlop? Oto kilka naszych wskazówek.

Postaw na atrakcyjne miejsce noclegowe

Planowanie weekendu nad morzem trzeba rozpocząć od wyboru miejsca noclegowego. Najlepiej postawić na obiekt wypoczynkowy zlokalizowany blisko plaży. Dzięki temu przez kilka dni Bałtyk będzie na wyciągnięcie ręki. Warto też zarezerwować noclegi w miejscu, które ma do zaoferowania znacznie więcej niż tylko komfortowe pokoje. Dobrym przykładem jest nasz Resort Laola, w którym znajdziesz m.in. strefę SPA. Wybór naszego obiektu wypoczynkowego w Pobierowie zagwarantuje Ci moc atrakcji nawet w niepogodę, a jak wiadomo, pogoda nad Bałtykiem bywa kapryśna. Ponadto w naszym Resorcie zadbamy o wszystkie Twoje potrzeby, dzięki czemu nie stracisz czasu np. na organizację wyżywienia we własnym zakresie.

Wybierz okolicę pełną interesujących Cię atrakcji

I choć Bałtyk jest atrakcją samą w sobie, nie każdy nadmorski kurort może być dla Ciebie interesujący. Zastanów się, czego aktualnie potrzebujesz i wybierz okolicę, która Ci to zapewni. Jeżeli szukasz miejsca, w którym odpoczniesz na łonie natury i skorzystasz z uroków piaszczystych, a przede wszystkim czystych plaż, Pobierowo to miejsce stworzone dla Ciebie. W okolicy znajdziesz też wiele ciekawych atrakcji idealnych na weekendowe zwiedzanie. Przykładem jest m.in. latarnia morska i muzeum rybołówstwa w Niechorzu, Papugarnia czy Park Wieloryba w Rewalu, który zachwyci najmłodszych.