Przy wyborze hotelu coraz więcej osób zwraca uwagę nie tylko na jego lokalizację i cenę, ale i również na zakres atrakcji, jakie oferuje. Nowoczesne hotele przestały być wyłącznie miejscami noclegowymi. Dziś są to nierzadko luksusowe obiekty, w których można w pełni się zrelaksować, korzystając z różnych form wypoczynku i dodatkowych usług. Właściciele kurortów prześcigają się w liczbie atrakcji, które mają zachęcać podróżnych do odwiedzenia właśnie ich obiektu. Jakie dodatkowe usługi można znaleźć w ich ofertach? Poniżej sprawdzamy, jakie udogodnienia zapewnia dobry hotel.

Dodatkowe atrakcje w hotelu – na jakie możesz liczyć?

Oferta nowoczesnych hoteli z roku na rok się rozrasta. Od lat hotelowym standardem jest zaplecze gastronomiczne. Własna restauracja, która serwuje różnorodne dania, w tym również dania dla dzieci przyciąga turystów. Większość rodzin z dziećmi i gości biznesowych poszukuje noclegu w miejscach, które zapewniają pakiet wyżywienia. Hotele z restauracjami są atrakcyjniejsze od obiektów, które nie dysponują własną kuchnią i nie mogą zaoferować gościom kulinarnej uczty. Poza tym turyści chętniej wybierają obiekty, które poza komfortowymi apartamentami dysponują też m.in.:

  • strefą SPA z basenem, jacuzzi i saunami,
  • siłownią,
  • bawialnią dla dzieci.

SPA nad morzem w Pobierowie oferuje m.in. Resort Laola. W naszym kurorcie wczasowicze mogą korzystać zarówno z zabiegów pielęgnacyjnych, jak i rehabilitacyjnych. W ofercie znaleźć można m.in. masaże lecznicze, fizykoterapię czy hydroterapię. Oprócz tego do dyspozycji gości oddajemy także profesjonalny gabinet kosmetyczny, w którym każdy może zasięgnąć opinii kosmetologa lub skorzystać z zabiegów na twarz i ciało. W naszym resorcie znajdzie się również coś dla miłośników sportu. Dysponujemy nowocześnie urządzoną strefą fitness. Nie zapominamy również o najmłodszych. Nasz obiekt wyposażyliśmy w bawialnię i plac zabaw. Wśród atrakcji wymienić należy też kręgielnię oraz wypożyczalnię rowerów. Dodatkowo dla naszych gości organizujemy też grille, ogniska i imprezy plenerowe z muzyką na żywo.