Na jakie udogodnienia mogą liczyć osoby wynajmujące apartament? Dlaczego zapewnia większe poczucie prywatności? Gdzie pole do popisu znajdą miłośnicy gotowania? W jakich warunkach lepiej odpocznie rodzina lub grupa znajomych? Odpowiedź na te i inne pytania zawarliśmy w poniższym wpisie. Nie pozostaje nic innego, jak tylko zaprosić do lektury!

Apartament to więcej przestrzeni

Pokój hotelowy, jak sama nazwa wskazuje, to najczęściej jedno pomieszczenie z dostępem do łazienki (wspólnej lub prywatnej). W odróżnieniu od niego apartament tworzą zwykle przynajmniej dwa pomieszczenia: jedno powinno pełnić funkcję sypialni, a drugie – salonu. Poza tym, goście muszą mieć zapewnioną prywatną łazienkę oraz aneks kuchenny (do którego jeszcze wrócimy).

Wybierając apartament nad morzem, mamy do dyspozycji większą przestrzeń, ale też poczucie prywatności, gdyż łazienki czy kuchni nie trzeba dzielić z gośćmi hotelowymi. To idealne rozwiązanie dla par, rodzin czy grup znajomych, którzy wspólnie chcą wypocząć w komfortowych warunkach. Apartament można porównać do mieszkania, w którym nawet w większym gronie osób, każdy czuje się swobodnie.

i wyższy standard wykończenia

Skoro o wygodzie mowa: apartament ma najczęściej wyższy standard wykończenia od pokoju hotelowego, jest inaczej urządzony, co tylko wzmaga poczucie luksusu. Nasze nowoczesne apartamenty nad morzem w Pobierowie są wyposażone w komfortowe łóżka, telewizor, niezbędne akcesoria kuchenne, mają też dostęp do ogródka lub balkonu. Proponujemy gościom wybór: rezerwację z wyżywieniem lub bez. Osoby, które mają specyficzne upodobania kulinarne albo też bardzo lubią gotować, mogą przyrządzić swoje ulubione posiłki, korzystając z dostępnego sprzętu. W pokoju hotelowym najczęściej do dyspozycji jest czajnik, kawa, filiżanki a czasem lodówka. Dla odmiany, w apartamencie dostępny jest aneks z niezbędnymi przyborami i sprzętami AGD. To kolejna zaleta istotna zwłaszcza dla rodzin z małymi dziećmi. Podgrzanie mleka, czy przygotowanie posiłku dla milusińskich jest w apartamencie niekłopotliwe.