Blog
Pobierowo

Wczasy w Pobierowie – niezapomniany weekend nad morzem

Weekend nad morzem – niezapomniane wspomnienia

Chcesz odpocząć od miejskiego zgiełku i wszechobecnego pośpiechu, choć na krótką chwilę? A może planujesz zrobić niespodziankę swoim najbliższym i zabrać ich na weekend nad morzem, aby uczcić w ten sposób wyjątkową dla Was datę? Zarezerwuj noclegi nad morzem w Resorcie Laola i cieszcie się wszystkimi atrakcjami, jakie oddajemy do Waszej dyspozycji. Wszyscy goście mogą bez przeszkód korzystać z basenu, SPA, gabinetu piękności czy wypożyczalni rowerów. Najmłodszych zapraszamy do kącika zabaw dla dzieci, w którym każdy maluch znajdzie coś dla siebie.

Spędzając weekend nad morzem, z pewnością będziecie chcieli skorzystać z uroków piaszczystych plaż o wysokim stopniu czystości, lasów sosnowych oraz romantycznych klifów, jakie znajdują się w pobliżu naszego obiektu. Jeśli cenicie bezpośredni kontakt z naturą, to nasz Resort z całą pewnością będzie idealnym miejscem! Po całym dniu niezapomnianych wrażeń gwarantujemy smaczny posiłek w restauracji i odpoczynek w komfortowym, doskonale wyposażonym apartamencie czy pokoju. Czego chcieć więcej!? Zapraszamy!

 

Miejsca i atrakcje w Pobierowie i okolicach:

Latarnia morska z 1866r. w Niechorzu,

muzeum rybołówstwa w Niechorzu,

kamieniczki rybackie z XVIII i XIX wieku w Niechorzu,

stacja kolejki wąskotorowej w Niechorzu,

Amfiteatr w Rewalu,

jezioro Liwia Łuża będące rezerwatem ptaków,

wesołe miasteczko z kolorowymi karuzelami dla dzieci w Niechorzu,

ruiny kościoła wzniesionego w XV wieku w Trzęsaczu,

XII-wieczną katedrę z barakowymi organami, miejsce corocznych Międzynarodowych Festiwali Muzyki Organowej w Kamieniu Pomorskim,

inne atrakcje Pomorza Zachodniego.

 

Pozostałe atrakcje Pobierowa i okolic

 

Jak dojechać do Pobierowa?

Jak dojechać do Pobierowa

Transfer z/na lotniska - organizujemy transfery z/na lotnisko Berlin Schonefeld i Tegel oraz lotnisko w Goleniowie.

PKS (przystanek Pobierowo) - bezpośrednie połączenia z Kołobrzegiem, Szczecinem, Poznaniem, Koszalinem, Kamieniem Pomorskim, Świnoujściem.

PKP (dworzec Kołobrzeg) - bezpośrednie połączenia z Warszawą, Poznaniem i Wrocławiem.

 

Szlaki turystyczne i rowerowe w Pobierowie

Szlaki turystyczne piesze i rowerowe w Pobierowie

Myśląc o weekendzie nad morzem, warto rozważyć również aktywny wypoczynek. W Pobierowie są dostępne dwa szlaki turystyczne (Szlak Nadmorski im. Czesława Piskorskiego i Szlak Pobrzeża Rewalskiego) oraz dwa rowerowe (Letniskowy Szlak Pobierowa i Zachodni Szlak Łącznikowy). Amatorzy spacerów lub jazdy na rowerze znajdą tu rewelacyjne warunki. Dodatkowo przez Pobierowo biegnie trasa Nadmorskiego Szlaku Rowerowego – jest on częścią projektu EuroVelo. Doskonałym dopełnieniem wysiłku fizycznego będzie skorzystanie ze strefy SPA & welness w Grand Laola SPA. W Pobierowie jest wiele ośrodków, ale to my wyznaczamy standardy jakości.

Zabierz swoich bliskich na niezapomniany, aktywny wypoczynek w pobliżu morza.

Zarezerwuj on-line